Kartki w kształcie serca i nie tylko

Kartka walentynkowa, to nieodzowny element święta zakochanych. W ciągu ostatnich lat sposób wyrażania uczuć dnia św. Walentego ewaluował. Nowocześni wysyłają elektroniczne kartki walentynkowe a Ci, którzy wiecznie nie mają czasu, napiszą kilka słów i wyślą SMSy walentynkowe. Niewątpliwie jednak, wysłanie kartki elektronicznej, a na pewno już tradycyjnej pocztówki, to zadanie sobie nieco więcej trudu. A jak wiadomo, trud się opłaci 😉
Ładne kartki walentynkowe z miłosnymi motywami można wybrać spośród setek dostępnych na stronie, elektroniczne kartki, które można wysłać ze strony na której są przygotowane lub e-mailem. Zgodnie z tradycją, kartki wysyła się anonimowo podpisując jedynie tajemniczo “Twój Walenty”, “Twoja Walentynka”, dyskretnie naprowadzając na osobę Nadawcy.
Kartka walentynkowa to połowa sukcesu, druga połowa to odpowiednia treść. Możesz napisać coś z głębi serca, a jeżeli nie masz pomysłu, dla Ciebie właśnie powstała strona zawierająca życzenia walentynkowe i wiersze miłosne.